Strese girmiş, tepe durması yaşayan bitkinizi coşturmak İçin,
Organik Gübre

Enzimatik hidroliz yöntemiyle elde edilen pomo RESCO, içeriğinde bulunan oksin ve sitokinin hormonlarına ilave olarak yüksek miktarda aminoasit, vitamin, organik asitler ve peptitler sayesinde bitkide oluşan stres durumunu ortadan kaldırıp , bitkinin rahat gelişmesini sağlayan eşsiz bir üründür.

Hücre bölünmesini teşvik edici formülü sayesinde bitki aktivatörü olduğu gibi klorofil miktarını ve çiçeklenme oranını arttırıcı olarak da kullanılabilmektedir.

Şoklu fidelerde ve bitkilerin ihtiyaç duyduğu her döneminde yapraktan ve damlama sulama sisteminden uygulanabilen pomo RESCO her türlü ilaç ve gübre ile karışabilmektedir.

Garanti Edilen İçerik

İÇERİK % W/W
Organik Madde 45
Organik Karbon 17
Organik Azot (N) 3
Suda Çözünür Potasyum oksit (K2O) 3
Serbest Aminoasitler 22
pH 3-5

Hazırlanması ve Uygulama Şekli

Dikimden sonra, gelişme döneminde, sezon boyunca ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilir.
Sabah erken saatlerde veya akşam üzeri uygulanmalıdır. Yağmurlu ve rüzgarlı havada uygulama yapılmaz.
Depo yarıya kadar su doldurulur. Önerilen dozda gübre ayrı bir kapta 1/10 oranında su ile karıştırıldıktan sonra depoya konur ve karıştırılır. Depo, su ile tamamlanarak bitkilere pulverize edilir. Damlama sulama sistemleri ve yağmurlama sistemleri ile kullanılabilir.

Depolama Şartları

Orijinal ambalajında normal şartlar altında (serin ve kuru ortamda) muhafaza ediniz. Ürünü direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. Normal şartlarda en az 3 yıl süre ile fiziksel ve kimyasal özelliklerini muhafaza eder. Depolama sıcaklığı +5/+35 °C arasındadır.

Uygulama Dozları

Yapraktan Uygulama: 125 ml - 250 ml / 100 Lt Su
Topraktan Uygulama: 400-600 ml / da

Uygulanması Tavsiye Edilen Bitkiler

Domates, biber, hıyar, patlıcan, lahana, kabak, tüm fasülyeler, nohut, brokoli, marul, maydonoz, tere, roka, kereviz, havuç, patates, şekerpancarı, soğan, sarımsak, çeltik, arpa, buğday, mısır, pamuk, soya, yonca, karnabahar, üzüm, kavun, karpuz, çilek, muz, yerfıstığı, antepfıstığı, fındık, zeytin, badem, kiraz, vişne, kivi, kayısı, şeftali, elma, armut, erik, ceviz, narenciye, süs bitkileri vb.

Uyarılar

  • Asla uygun doz miktarını aşmayınız. Sadece gerekli yerlerde kullanınız.
  • Kullanmadan önce etiketi okuyunuz.
  • Koruyucu eldiven ve maske kullanınız.
  • Çocuklardan ve gıdalardan uzak tutunuz.
  • Deri ve göz ile temasından kaçınınız ve teması halinde bol su ile yıkayınız.
  • Toprak ve/veya yaprak analizi yaptırılarak gübre kullanılması tavsiye edilir.

Üretici Beyanı

İmalatçı firma, tavsiyelerine uyularak kullanıldığında ürünün kalitesini garanti eder. Ancak hatalı kullanım ve karışımdan dolayı doğabilecek olumsuzluklar firmanın garantisi dışındadır. Hatalı kullanım ve depolama şartlarından kaynaklanabilecek sorunlar kullanıcının sorumluluğundadır.

Piyasaya sunacağımız ürünün içeriği etiket bilgileri ile tescil belgesindeki değerlerin aynısı olacağını taahhüt eder, aksinin ispatı halinde 4703 sayılı kanuna göre hakkımızda yapılacak cezai işlemleri kabul ederiz.

Tescil No: 10411
Lisans No: 853